Szanowni Rodzice, Absolwenci i Przyjaciele Szkoły Podstawowej Nr 27

Rada Rodziców, Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 27 w Częstochowie, w związku z trwającymi pracami nad wyborem patrona i nadaniem imienia, zwracają się z ogromną prośbą o wsparcie zbiórki  na ufundowanie sztandaru i przekazanie go szkole. Dzięki sztandarowi nasza szkoła uzyska swoją tożsamość, wyróżniającą ją spośród innych szkół, przypominającą historię szkoły i miejscowości oraz uświetni najważniejsze wydarzenia szkolne, miejskie i państwowe.

Pragniemy, aby sztandar był darem społeczności szkolnej – uczniów, absolwentów, pracowników i przyjaciół Szkoły, aby każdy z Nas mógł mieć szansę na poczucie, że jest w części jego fundatorem. Wspomnienia szkolne zostają z nami na zawsze, przywołując nauczycieli, koleżanki, kolegów, lekcje, wycieczki, zabawne sytuacje czyli całą naszą uczniowską historię.

Rada Rodziców przystąpiła do programu: Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły. Program umożliwia gromadzenie przez Radę Rodziców – za pośrednictwem Fundacji „Rodzice Szkole” środków pochodzących z 1% podatku dochodowego.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie naszej szkole odpisu w wysokości 1% rocznego podatku z dochodu za rok 2021. Wierzymy, że Państwa pomoc umożliwi zrealizowanie zamierzonej inicjatywy. Prosimy o przekazanie tej wiadomości swoim bliskim, przyjaciołom, znajomym i tym wszystkim, którzy mogą nią być zainteresowani, a do których z różnych względów nie może ona dotrzeć.

Szanując decyzję części z Państwa, którzy corocznie przekazują środki na inne szlachetne cele, a którzy zechcą dorzucić „swoją nitkę” do sztandaru prosimy o dokonanie wpłaty w dowolnej uznanej przez Państwa wysokości na konto bankowe Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 27 o numerze: 55 1020 1664 0000 3002 0020 2002 z dopiskiem „sztandar”.

Z wyrazami szacunku i poważania
Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 27 w Częstochowie

Autor: Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 27 w Częstochowie