Zmieniamy się dla Was!

Pomalowana sala gimnastyczna z szatniami i holem

W SP27 się dziejeUśmiech. Zakończyły się prace malarskie naszej sali gimnastycznej, szatni i holu!!! Jest teraz jasno i PIĘKNIE! Uroczyste otwarcie planowane na początek roku szkolnego 2023/2024. Dziękujemy za wsparcie już teraz: Naczelnikowi Wydziału Edukacji- Rafałowi Piotrowskiemu, Przewodniczącemu Komisji Edukacji- Dariuszowi Kapinosowi i Radnym Miasta. Ogromne podziękowania dla wykonawców- Dariusza Humaja CKZiU.

Odnowiona sala nr 16

Nasza SP nr 27 z dnia na dzień pięknieje. Kolejna sala lekcyjna odnowiona. Zasłużone podziękowania dla Rodziców klasy II. Razem możemy wszystko! Uśmiech

Nowe krzesła w sali nr 10

Sala nr 10 zyskała nowe krzesła. Ogromne podziękowania dla darczyńcy p. Sebastiana  Bawora.

Nowe meble w sali nr 8

Sala nr 8 została wyposażona w nowe meble, które zakupione były z rządowego programu "Laboratorium Przyszłości". OgromnepPodziękowania dla rodziców uczniów klasy V: Pana Roberta Całka, Pana Łukasza Berdysa, Pana Marcina Siwka oraz Pani Agnieszki Zych z rodziną za okazaną pomoc i wsparcie przy montażu mebli.

Nowe meble w sali komputerowej

Dzięki wsparciu rządowego programu „Laboratoria Przyszłości” nasza szkoła pozyskała nowe meble do sali komputerowej: witrynę oraz stolik pod drukarkę 3D. Ogromne podziękowania dla p. Piotra Kudlika za montaż mebli.

Nowy design sal lekcyjnych oraz pokoju nauczycielskiego

Nowy design sal lekcyjnych nr 3 i nr 17  oraz pokoju nauczycielskiego. Teraz są czyste, jasne i nowoczesne.. Dbajcie o nie! Niech posłużą długie lata!

W odnowienie sal lekcyjnych czynnie włączyli się RODZICE. uczniów klasy VIIb oraz VI.  Serdecznie dziękujemy za hojność, czas i pracę na rzecz naszej szkoły.

Nowe meble i rolety w przedszkolu

Ostatnio oddział przedszkolny "Smerfy" został doposażony w dwie piękne szafy oraz dwie komody. W niedługim czasie w okresie ferii letnich planujemy malowanie sali, aby naszym milusińskim było miło i radośnie. Zostały również założone piękne rolety do pokoju nauczycielskiego, sali nr 8 ,17 i do oddziału przedszkolnego "Krasnale". Cieszymy się z każdej rzeczy, która wpływa na zmianę wizerunku naszej szkoły.

Sylwia Szczygłowska